Усi відділи

СПА центр

Пориньте в повну атмосферу спокою і релаксу!

AQUA SPA курортного готелю “Лісова Пісня” – це особлива філософія, яка пропонує повністю нове ставлення до себе, свого здоров’я, душевного стану і зовнішності.

Час роботи:
Щодня з 10:00 до 22:00
Технічна перерва з 15:00 до 16:00

*Всі сеанси комплексу AQUA SPA оплачуються додатково.

Aqua SpaAQUA SPA курортного готелю “Лісова Пісня” спрямований на оздоровлення і релаксацію всього Вашого організму, через активізацію процесів обміну речовин, покращений кровообігу, адаленія токсинів і шлаків з вашого організму і покращений загального самопочуття.

Релакс-кімнатаРелакс-кімната – після водних процедур варто відвідати кімнату відпочинку. Під спів птахів і звуків природи Ви забудете про міську метушню і проблеми, очистіть свої думки від непотрібних турбот.

Контрастний басейнКонтрастний басейнн (1,1 м в довжину і глибиною 1,5 м з температурою води 8-12 ° С) – за рахунок високої температури Ваші судини розширюються, а різкий перехід в холодну воду швидко звужує пори, що призводить до очищення клітин. Такі процедури покращують загальне самопочуття, повертають Вашій шкірі здоров’я і красу.

Великий басейнВеликий басейнн з водоспадом і гідромасажем (14 м в довжину і 1,5 м глибиною з температурою води 25-27°С) – потужний потік води, призведе всі м’язи вашого тіла в тонус, зміцнить здоров’я і подарує приємні враження. Відвідавши наш басейн, Ви отримаєте максимум користі і задоволення від купання.

Римська парнаРимська парна – облицьована мармуром і декорованими мозаїчними орнаментами, з густим м’яким паром, вологість якого близька до ста відсотків, заповнює приміщення так, що Вас в пару практично не видно.
Завдяки такому співвідношенню температури і вологості, організм добре, з рясним виділенням поту, прогрівається і очищається.

Фінська саунаФінська сауна – баня сухого жару, в якій низька вологість і висока температура. В результаті відвідування сауни в вашому організмі прискорюється обмінні процеси, стимулюється кровообіг, виводиться величезна кількість токсинів і шлаків, пропадає чуство втоми, клітини Вашого організму оновлюються, а Ви занурюєтеся в стан душевного спокою і безтурботності.